LA FÀBRICA 2.0
_ Espai de creació_
Port Marina, Vial del morro del vedell Torre 2 . 17230 Palamós (Girona) _ lafabricadeladansa@gmail.com _ T. 670782101
_Competicions i beques d'estudi_
Grup : KidsPack
Categoria : HipHop
Curs : 2018/19
_______________________________________________________
🥇1er PREMI CAMPIONAT DWCSPAIN'19
Ballarines: Eric Monge, Pol Vidal, Enzo Pereira, Alba Ruíz, Yulisa Vidal, Maryam Charroud, Nerea Soriano, Anna Falcó, Andrea Arnau, Paula Gimbernat, Ayleen Jimenez, Martina Janoher.
Coreògrafa: Mar Martorell.
Grup : Stacys
Categoria : Jazz
Curs : 2017/18
_______________________________________________________
🥇1er PREMI CAMPIONAT MUNDIAL DE DANSA _DWCWORLD'18
🥇1er PREMI UNANIMITAT DEL JURAT _ AnaProdeNacional.
🥉3er PREMI MEDALLA BRONZE _ DanceWorldCupSpain.
🥇1er PREMI UNANIMITAT DEL JURAT _ AnaProdeInternacional.
🥇1er PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarines: Laura Borachok Fernández, Andrea Caballero Mira, María Frigola Morgal, Anna Lladó Ruíz, Laia Lladó Ruíz, Sandra Subirats Pellicer, Marina Triviño Aranda i Ariadna-Laure Sagrera Sadaune.
Coreògrafa: Gentina Frigola.
Grup : Rawgirls
Categoria : Hiphop Comercial
Curs : 2017/18
_______________________________________________________
🏅5é PREMI FINAL MUNDIAL DANCE WORLD CUP WORLD
🥇1er PREMI UNANIMITAT DEL JURAT _ AnaProdeNacional.
🥈2on PREMI MEDALLA PLATA _ DanceWorldCupSpain.
🥇1er PREMI UNANIMITAT DEL JURAT _ AnaProdeInternacional.
Ballarines: Laura Borachok Fernández, Ivet Castillo Frigola, Anna Lladó Ruíz, Laia Lladó Ruíz, Mar Martorell Puga, Sandra Subirats Pellicer, Marina Triviño Aranda, Sandra Vilaboa i Ariadna-Laure Sagrera Sadaune.
Coreògrafa: Mar Martorell Puga.
Grup: River
Categoria : Dúo Jazz Fusió
Curs : 2017/18
________________________________________________________
🥇1er PREMI _ AnaProdeNacional.
🥇1er PREMI _ AnaProdeInternacional.
Ballarines: Laia Lladó i Ariadna-Laure Sagrera.
Coreogràfa: Gentina Frigola.
Grup : BloodyBarbie
Categoria : Jazz
Curs : 2017/18
_______________________________________________________
🥇1er PREMI _ AnaProdeNacional.
🥇1er PREMI _ AnaProdeInternacional.
Ballarines: (Grup A) Nicole Carnero, Adriana Guerrero, Sara Jiménez, Adriana Medina i Júlia Vilà. (Grup B): Alba Alcalà, Iona Fita, Marina Gironés, Noemí Olmo i Laia Ponsatí.
Coreògrafa: Gentina Frigola.
Grup : BadBarbie
Disciplina : Hiphop Comercial
Curs : 2017/18
________________________________________________________
🥇1er PREMI _ AnaProdeNacional.
🥇1er PREMI _ AnaProdeInternacional..
🥇1er PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarines: (Grup A):Nicole Carnero, Adriana Guerrero, Sara Jimènez, Adriana Medina i Júlia Vilà. (Grup B): Iona Fita, Xènia Mont i Clàudia Ponsatí.
Coreògrafa: Mar Martorell Puga.
Grup: Cosmos
Categoria : Jazz Fusió
Curs : 2017/18
________________________________________________________
🥈2on PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarines: Emma Álvarez, Maria G.Triviño, Maria Illa, Mimi Pastó i Elena Planchart.
Coreogràfa: Gentina Frigola.
Grup: BeetleJuice
Categoria : Jazz
Curs : 2017/18
________________________________________________________
🥉3er PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarins: Andrea Arnau, Maryam Charroud, Paula Gimbernat, Diana Khomka, Eric Monge, Alba Ruíz, Nerea Soriano, Yulisa Vidal i Pol Vidal.
Coreogràfa: Gentina Frigola.
Grup: KidsPack
Categoria : Hip hop Comercial
Curs : 2017/18
_____________________________________________
5é PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarins: Maryam Charroud, Paula Gimbernat, MArtina Janoher, Ayleen Jiménez, Janet Sánchez, Nerea Sorino, Yulisa Vidal i
Pol Vidal.
Coreogràfa: Mar Martorell.
Grup: Stacys
Categoria : Jazz
Curs : 2016/17
_____________________________________________
🥈2on PREMI _ Campionat coreogràfic Sant Cugat.
🥈2on PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarines: Raquel Barrachina, Laura Borachok, Andrea Caballero, Maria Frigola, Alina Hrynko, Anna Lladó, Laia Lladó, Selma Navas, Lara Padilla, Ariadna-Laure Sagrera, Sandra Subirats i Marina Triviño
Coreogràfa: Gentina Frigola.
Grup: Cosmos
Categoria : Jazz Fusió
Curs : 2015/16
________________________________________________________
2on PREMI _ Campionat coreogràfic Girona.
Ballarins: Emma Álvarez, Maria G. Triviño, Maria Illa, Carol Marco, Lidia Rufo, Mimi Pastó, Martina Valero.
Coreogràfa: Gentina Frigola.